Dosya Market – Program İndirme, Oyun ve Teknoloji Sitesi

Veresiye 5.4


Kullanım : Ücretsiz
Dil :
Dosya Boyutu : 4.5 MB
Üretici : EXASystem
Toplam : 1.438
İşletim Sistemi : Windows (Tümü)
Editor Puanı :
İndirme İşlemi Hazırlanıyor..
İndirme başlamaz ise buraya tıklayın..

veresiye_istatistikVeresiye, küçük ve orta işletmelerin ihtiyaçlarına çözüm getirmek için, yapılan yetenekli bir cari hesap programıdır. 2004 yılından bugüne kadar TERKON tarafından geliştirilmekte olan bu ürün, yıllardır tam sürüm ve ücretsiz olarak siz kullanıcılarımızın hizmetine sunulmuştur.

Çoklu firma ekleme, sınırsız kayıt yapabilme, kara liste, borç limiti belirleme, Excel aktarım, e-posta ile hesap özeti gönderme ve gelişmiş yedekleme gibi birçok özelliği içerisinde bulunduran veresiye, kısa sürede birçok işletmelerin en gözde programı olmayı başarmıştır.

Veresiye 5 programı ile işletmenizde gerçekleşen borç-alacak hesaplarını hızlı, kolay ve pratik bir şekilde takip edebilirsiniz. Bir cari hesap programından daha fazlasını sunan veresiye sayesinde işletmenizin verimliliğini arttırırken, müşterileriniz hakkında da daha net sonuçlar elde edebilirsiniz.

Genel Özellikler :

Diğer işletmelerinizin hesaplarını tek bir programdan takip edebilirsiniz

  • Veresiye içerisinde farklı para birimlerine sahip yeni firma hesapları oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz yeni firma hesapları ile diğer işletmenizin cari hesaplarını tek bir program üzerinden birbirine karıştırmadan takip edebilirsiniz.

Sınırsız kayıt ekleyebilirsiniz

  • İstediğiniz kadar cari hesap açabilir ve açtığınız cari hesaplar içerisine borç dekontu, tahsilat, alacak dekontu ve ödeme gibi binlerce cari hareket ekleyebilirsiniz.

Aradığınız cari hesaba anında ulaşabilirsiniz

  • Detaylı sorgulama yeteneği sayesinde kayıt ettiğiniz binlerce cari hesap arasından aradığınız cari hesaba anında ulaşabilirsiniz.

Aktif ve pasif işlemler ile kara liste oluşturabilirsiniz

  • Herhangi bir cari hesabı aktif veya pasif hesap olarak ayarlayabilirsiniz. Veresiye programı pasif hesap olarak seçtiğiniz cari hesaplara kesinlikle yeni borç eklemenize izin vermez. Bu sayede ödeme yapmayan bir müşteriye yıllar sonrada kesinlikle borç eklememiş olursunuz.

Cari hesaplara borç limiti verebilirsiniz

  • Yeni eklediğiniz ya da daha önce var olan cari hesaplara borç limiti belirleyerek işletmenizdeki cari hesaplarınızı kontrol altında tutabilirsiniz.

Hatırlatıcı notlar ekleyebilirsiniz

  • Her bir cari hesaba ayrı ayrı hatırlatıcı notlar ekleyebilirsiniz.

Tüm raporlarınızı excel’e aktarabilirsiniz ( Terkon Report )

  • Veresiye programı üzerinde yer alan Terkon Report sistemi sayesinde hazırladığınız raporlarınızı anında yazdırabilir veya excel ortamına kolaylıkla aktarabilirsiniz.

Müşterilerinize E-posta ile hesap özeti gönderebilirsiniz ( E-Hesap Özeti )

  • Çalıştığınız işletmeler veya müşterileriniz sizden hesap özeti istediği zaman faks çekmek veya dosya göndermek ile uğraşmadan tek bir tuşla hesap özetini, karşı tarafa E-posta olarak gönderebilirsiniz.

Cari hareketleri grafiksel olarak inceleyebilirsiniz ( İstatistik )

  • İstediğiniz zaman herhangi bir cari hesabın hareketlerini grafiksel olarak inceleyebilirsiniz. Bu sayede ilgili cari hesabın çalıştığı süre içerisinde işletmenizdeki konumunu net bir şekilde öğrenebilirsiniz.

İstediğiniz zaman yedek alabilirsiniz ( Terkon Gys )

  • Gelişmiş yedekleme sistemi sayesinde tüm bilgilerinizin yedeğini günlük otomatik olarak alınmaktadır. Veresiye üzerinde bulunan ve kullanıcıya bırakılan ayrı bir yedekleme ekranı sayesinde istediğiniz zaman herhangi bir disk veya klasöre yedekleme yaparak verileriniz için üst düzey bir koruma sağlayabilirsiniz.
GD Star Rating
loading...
Clip to Evernote

Popüler Genel Dosyaları

Son Eklenenler

Son Yorumlar

Yorum Yaz